استایل ماسکولین

استایل ماسکولین Masculine

استایل ماسکولین Masculine ماسکولین در لغت به معنای مردانگی و مذکر است. در واقع کت و شلوار مردانه را با تناسبات اندام یک زن طراحی کردن و به تن یک خانم کردن استایل ماسکولین را بوجود میاورد. ماسکولین یک سبک مردانه جذاب برای زنان و دختران است.سبکی که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد.اصولا افرادی که این سبک را انتخاب میکنند درای یک روحیه پر قدرت،رهبر،پر جرات و مدیر هستتند. مدیران زن و زنانی که یک مسئولت بزرگ و مهم را به عهده دارند طرفدار پر و پا قرص استایل ماسکولین هستند. ماسکولین ها یک رفتار جدی و محکم دارند و کمتر پیش میاید شوخی و صدای خنده بلند یک ماسکولین را بشنوید.

خصوصیات استایل ماسکولین؟ استایل ماسکولین یک سبک سبک کاملا مردانه است که با ایجاد تغییرات بسیار جزیی لباس ها را برای پوشیدن خانم ها آماده میکند. این تغییرات میتواند در نوع برش ها و  قد لباس باشد. استایل ماسکولین یک استایل ساده وشیک است که اگر آن را انتخاب کنید به سختی میتوانید از آن دل بکنید.اما باید تئجه داشت که این استایل کاملا  رسمی است و در استایل های رسمی راحتی وجود ندارد  شما همیشه باید  مراقب راه رفتن و جنب و جوش خود باشید. بنابراین اگر داشتن این استایل برای شما سخت  است اما دوست دارید از کت و شلوار استفاده  کنید به سمت استایل های کژوال اسمارت بروید.

چگونه استایل ماسکولین داشته باشیم؟؟؟ در این استایل فقط جدیت مهم است و اگر به دنبال راحتی،رنگ و اکسسوری هستید به دنبال استایل ماسکولین نروید.در این استایل تنوع لباس خیلی نداریم و لباس ها محدود به چند آیتم هستند که در ادامه مطلب آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کت،شلوار و جلیقه استایل ماسکولین را با کت،جلیقه و شلوار مردانه در تمام دنیا میشناسند. کت های کمر کرستی و برش دار که هم حس زنانگی و هم حس قدرت را به بیننده القا میکند بسیار جذاب و کاربردی است. در این استایل شما به هیچ عنوان از کت و دامن و حتی دامن نمیتوانید استفاده کنید.

پیراهن مردانه پیراهن های تک رنگ مردانه و غالبا پیراهن های سفید و سیاه کلاسیک در این استایل بسیار استفاده میشود. از پیراهن های کلاسیک میتوانید در زیر جلیقه خود یا به تنهایی با یک شلوار استفاده کنید.

ز اصلی ترین آیتم های ماسکولین است. در سبک ماسکولین هیچ جایی برای دامن نیست و فقط باید از شلوار استفاده کنید.یادتان نرود که  ماسکولین یک سبک مردانه است و در استایل مردانه  جایی برای دامن نیست. شلوار های مردانه و نه شلوار های دمپا گشاد زنانه را در این استایل میتوانیدد استفاده کنید. شلوار پاکتی،راسته،کلاسیک و خط اتو دار را در این استایل به وفور میتوانید ببینید.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: