شرکت همه مردم جهان در هفته مد لندن

شورای مد انگلیس (BFC) اعلام کرد برای اولین بار در تاریخ ۴۰ ساله صنعت مد این کشور، هفته مد لباس های مردانه امسال به صورت دیجیتالی و جنسیت خنثی (لباس های مردانه و زنانه هر دو به نمایش گذارده می شوند) برگزار می شه و تمامی مردم جهان می تونن در آن شرکت کنن.

به نقل از ایندیپندنت، تصمیم برای انتقال این برنامه از ویترین های واقعی به مجازی با توجه به بحران کرونا گرفته شده و صنعت مد نشون که به دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی پایبندن.

زمان برگزاری هفته مد لندن هفته مد لندن از ۱۸ سپتامبر (۲۷ مهر) آغازمی شود و به مدت ۴ روز ادامه دارد. شرکت در رویداد هفته مد لندن برای اولین بار نیازی به خرید بلیط نداره و مردم سراسر جهان می تونن در آن شرکت کنن. این رویداد مجازی در وب سایت «هفته مد لندن» یا «London Fashion Week» برگزار می شه.

در غیاب نمایش های فیزیکی، این فصل از هفته مد لندن مملو از محتواهای مجازی مانند فیلم کوتاه، مصاحبه، پادکست، نمایشگاه های دیجیتال و مهمانی ها خواهد بود. لباسهایی که در این رویداد مهم صنعت مد بریتانیا به نمایش در می آیند از نظر جنسیتی خنثی هستند و طراحان لباس های مردانه و زنانه این فرصت را دارند که تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و در مورد مسائل مهم کنونی صنعت مد با یکدیگر بحث و گفت و گو کنن.

آیا مارک های همیشگی هنوز در برنامه شرکت می کنند؟

بیش از ۱۰۰ طراح در هفته مد لندن شرکت می کنند که ۳۴ تای آنها بخشی از برنامه رسمیه. با این حال، همه طراحان مانند «باربری» و «ویکتوریا بکهام» از قالب جدید استقبال نکردن و اسمشون در برنامه اصلی هفته مد لندن دیده نمی شه.

چگونه می توانم با این برنامه ارتباط برقرار کنم؟

هفته مد لندن برای اولین بار فراخوان عمومی داده و از عموم مردم جهان خواسته است تا در این برنامه شرکت کنن. مردم می توانند با شیک ترین لباس خود از هر ملیت، قوم و مذهبی کت واک کنند و با استفاده از هشتگ #LFWCatwalkChallenge و تگ johnlewisandpartners@  آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: