جرجیو آرمانی در هفته مد میلان

کمپانی مد و لباس آرمانی Giorgio Armani در زمینه ی تولید، لباس، ادکلن، اکسسوری و جواهرات و لوازم خانگی فعالیت دارد. برند  جورجیو آرمانی زیر مجموعه ای دارد که نام آن امپریو آرمانی Emporio Armani است. برند جورجیو آرمانی هر ساله در هفته ی مد میلان، از کالکشن فصل خود رونمایی می کند. هفته ی مد میلان که اخیرا برگزار شد، در آن برند جورجیو آرمانی  مجموعه ای از لباس های زنانه ی خود را به بازدیدکنندگان معرفی کرد.

کالکشن بهار-تابستان ۲۰۲۰ جورجیو آرمانی– هفته مد میلان نگاهی به مجموعه ی برند جورجیو آرمانی در هفته مد میلان ۲۰۲۰ پس از گذشت دو روز از رونمایی کالکشن بهار و تابستان امپریو آرمانی، برند اصلی این کمپانی یعنی جورجیو آرمانی نیز مجموعه کالکشن خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد. مجموعه ی جورجیو آرمانی که با نام « زمین » اعلام شد، شامل لباس های زنانه ای با ترکیب کردن عناصر طبیعت به وجود آمده بود. ظاهر کلی لباس های جورجیو آرمانی  در هفته مد میلان ۲۰۲۰، نمایانگر لطافت و ظرافت زنانه بود.

ترکیب رنگ های ملایم و رنگ های خنثی در این کالکشن به خوبی دیده می شود، که اغلب مدل لباس ها به صورت فانتزی و خلاقانه نیز طراحی شده است. در این کالکشن مد و فشن ۲۰۲۰، اغلب جنس پارچه های شفاف و نازک در طراحی لباس ها استفاده شده بود.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: