هفته مد لندن به صورت آنلاین

هفته مد لندن یکی از بهترین مراسم برای عرضه مدل لباس های مختلف است چون بازدیدکننده های زیادی داره. مدل لباس ها در هفته مد لندن با سبک های مختلفی عرضه میشه و مورد توجه قرار می گیره .

یکی از فشن شوهای بین المللی هفته مد لندن «London Fashion Week» است که سالانه دو بار در ماه های فوریه و سپتامبر در لندن برگزار می شه. این فشن شو پس از هفته مد نیویورک، هفته مد میلان و هفته مد پاریس بزرگترین رویداد در زمینه مد و فشن در دنیا به شمار میره. این رویداد به عنوان یکی از رویدادهایی که منافع برگزارکنندگان و مالیات دهندگان بریتانیایی را فراهم می کنه، تونست نظر مطبوعات را به خود جلب کنه.

هفته مد لندن هم چنین تونست موافقت بسیاری از شرکت ها و کمپانی های بزرگ را به عنوان حامی مالی جلب کنه. از میان این کمپانی ها میشه به کمپانی آلمانی مرسدس بنز و شرکت بین المللی Tony and Guy ، یکی از بزرگترین مراکز طراحی مو در دنیا، اشاره کرد.

این رخداد که هم اکنون سالانه بیش از ۵۰۰۰ بیننده و خبرنگار را به سوی خود جلب می کنه، تونسته است درآمدی بالغ بر ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون پوند را برای شرکت کنندگانش فراهم کنه. در حال حاضر محل اصلی برگزاری هفته مد لندن، در ساختمان سامرست هاوس در قلب لندنه.

هفته مد لندن، در سال ۲۰۱۰ دست به ابتکار جدیدی زد. مسئولین برگزاری این برنامه، اعلام کردن که تمام مراسم به صورت زنده در اینترنت قابل تماشاست. این ابتکار باعث شد که بسیاری از افراد که امکان حضور مستقیم در مراسم را ندارن، بتونن به صورت زنده در جریان این برنامه قرار بگیرن و همین مسئله باعث شده است که از سال ۲۰۱۰ تقاضا برای خرید مدهای نمایش داده شده در این رخداد، رشد چشمگیری را داشته باشه.

نمایش زنده مراسم، همزمان با برگزاری آن در سایت هفته مد لندن در دسترسه کلکسیونی از لباس ها و اکسسوری هایی را که در جدیدترین هفته مد لندن به نماش گذاشته.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: