مهتاب کرامتی در هفته مد پاریس

هفته مد پاریس همچنان ادامه دارد و بسیاری از طراحان مشهور و مارک های معروف جهان، تازه ترین محصولات پاییزی-زمستانی خود را در گوشه و کنار شهر به نمایش گذاشته اند.  یکی از این هنرمندان جورجیو آرمانی طراح نامدار ایتالیایی است که مراسم رونمایی از آثار جدیدش را در پتیت پالاس یا قصر کوچک از موزه های مشهور پاریس برگزار کرد.

یکی از حاضرین، مهتاب کرامتی بازیگر سرشناس ایرانی بود. خانم کرامتی سفیر حسن نیت یونیسف در ایران. فعال اجتماعی در زمینه حقوق کودکان و توانمندسازی زنان است. مهتاب کرامتی درباره حضور خود در این رویداد گفته است:

“رویداد Giorgio Armani Privé، یکی از جذاب‌ترین مراسم برندهای گروه جورجیو آرمانی‌ست که تمام لباس‌های آن توسط شخص آقای جورجیو آرمانی طراحی شده است. این رویداد دو بار در سال با حضور هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص مد که در کنار برند آرمانی هستند برگزار می‌شود. افتخار این را داشتم به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف در ایران به دعوت جناب آقای آرمانی در انحصاری‌ترین رویداد این برند حضور داشته باشم. همینطور گروه دایامد، نماینده‌ این گروه در ایران، مسئولیت هماهنگی‌ها را به عهده داشتند.”

در این برنامه که با اجرای موسیقی و پذیرایی همراه بود، عده ای از ستاره های بزرگ، هنرمندان، شخصیت های برجسته و اهالی فرهنگ و هنر شرکت داشتند. نیکول کیدمن و همسرش کیت اربن، الکساندر اسکارگارد بازیگر سوئدی، سارا سامپایو مدل پرتغالی، زوئی دویچ بازیگر آمریکایی، کیتی اسپنسر مانکن انگلیسی و زندایا خواننده و هنرپیشه آمریکایی، از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: