هفته مد دیجیتال میلان

میلان اولین تجربه خود را تجربه می کند هفته مد دیجیتال، رویدادی که پس از محدودیت هایی که برای مهار آن وجود دارد . از ۱۴ تا ۱۷ ژوئیه ، مجموعه های مردان و پیش مجموعه های مردانه و زنانه بهار و تابستان ۲۰۲۱ از طریق بستر دیجیتال جدید (milanofashionweek.cameramoda.it) ارائه می شود. جزئیات توسط رئیس اتاق مد نشان داده شد ،

کارلو کاپاسا در یک کنفرانس مطبوعاتی با شهردار میلان جوزپه سالا. چهل مارک های موجود ، بیست و یک نام های جدید ایتالیایی و بین المللی ، ۹ نفر از مجریان اتاق های مضمون ، پنج شریک جریان برای پوشش این رویداد در مقیاس جهانی و پخش آنها به لطف صفحه های غول پیکر در شهر. در بین مارک های موجود دو مورد وجود دارد که از دست دادن راه حل های فیزیکی خودداری می کنند:

اترو، که در روز ۱۵ ، در هتل چهار فصل رژه می رود ، و دولچه گابانا که در همان زمان ، این مجموعه را در مکانی “سمبولیک” برای مبارزه با کاوید ، بیمارستان “Humanitas” ارائه می دهد. این نمایش در خارج از منزل ، در باغ های دانشگاه پردیس برگزار می شود و نشانگر بازگشت ویژه ای است ، برای دو سبک پس از ۲۲ سال ، در تقویم و در دوربین della Moda.از هفته مد دیجیتال میلان ، برای رئیس جمهور CNMI ، کارلو کاپاسا ، بدون شک نشانه ای از “مثبت و انرژی” وجود دارد اگرچه روند اقتصادی امسال مثبت نیست. صنعت مد در حال آزمایش است. ضرر بین ۲۰ تا ۳۰٪، واقعاً زمان دشوار برای همه بخش های ما است.

هفته مد دیجیتال” به عنوان پاسخی به مسافت اجتماعی و دشواری سفرهای تحمیل شده از وضعیت بهداشت جهانی متولد شد ، بلکه می خواهد ابزاری باشد که برای زندگی یک زندگی خاص خود طراحی شده باشد یا کاپاسا با یادآوری اینکه در فوریه سال گذشته آنها “پیشروهای دیجیتالی شدن هفته مدبا ابتکار عمل “ما با تو هستیم” که برای ایجاد یک پل دیجیتال با چین ساخته شده بودند ، گفت:

“برای حمایت از این قرار ملاقات با نمایش های مد فیزیکی”.

برای شهردار جوزپه سالا ، “مد برای میلان اساسی است” و این یکی از مناسبت های “ساختن یک نرمالیته جدید و متفاوت” خواهد بود. وی افزود:

این نسخه اول نشانگر تمایل به بازگشت به میلان است.

وی افزود:

شهری که دوست دارد خودش آزمایش کند و خودش را نیز آزمایش کند و مطمئن هستم حتی وقتی بازگشت می کنید تا قدردانی کنید از خلاقیت های سبک در فرد ، می توانید این تجربه را تقویت کرده و گنجانید. شناخته شده و در حال ظهور است.

هفته مد دیجیتال میلان اولین رویداد دیجیتالی در تاریخ اتاق ملی مد ایتالیایی است که با حمایت وزارت امور خارجه و همکاری های بین المللی و آژانس ICE و مهارت های Accenture و Microsoft برای توسعه این بستر ایجاد شده است.

این مانند موزاییک مجازی ساخته شده است ، صفحه اصلی همیشه انتقال محتوای پردازش شده توسط مارک ها را در تقویم رسمی در مرکز ارائه می دهد. در ویندوزهای جانبی محتویات برجسته می شوند. با پیمایش به پایین صفحه ، بخشی از مطالب از پیش ضبط شده را پیدا خواهید کرد که از یک سو خلاقیت نسل جدید طراحان با دو پروژه اختصاصی ، Together for Tomorrow را با همکاری Camera Moda Fashion Trust و International Fashion Hub بازگو می کنند. ، و از ۷۳ سالن نمایش ۴۵۷ مارک. از سوی دیگر ، تقاضانامه های تحریریه در پایگاه Melt-Net ، هفت اتاق موضوعی که الهام بخش و ایده های همه جانبه ای هستند ، که توسط نه شخصیت برتر در این بخش تصور شده و با هدایت هنری لوکا استوپینی ساخته شده است.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: