تعویق هفته مد مردان ایتالیا

مردان مد میلان هفته تعیین شده برای ماه ژوئن خواهد بود به تعویق افتاد تا اواسط ماه جولای ارائه شده صرفا در فرمت دیجیتال با عکس و ویدئو برای جلوگیری از خطر COVID-19 سرایت ملی ایتالیا مجلسی مد روز چهارشنبه گفت:.

این COVID-19 بحران اول آمار چین در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان منجر به مستندات شامل گسترش بسیار عفونی بیماری تنفسی است.

صنعت مد ضربه های COVID-19 ناشی از تعطیلی مغازه ها و ممنوعیت های اعمال شده در مسافرت های بین المللی. ایتالیا دوربین ملی della Moda Italiana (CNMI) اعلام کرد برای اولین بار ‘میلان دیجیتال در هفته مد’ گفت:

برندها را در حال حاضر مردانه بهار/تابستان ۲۰۲۱ مجموعه و مردان و زنان قبل از مجموعه بر روی یک پلت فرم دیجیتال با عکس و ویدئو و محتوای سازمان یافته در یک تقویم با اسلات برای هر برچسب.

این حرکت گرفته شده برای کمک به شرکت های رسیدن به خریداران و ترویج نام تجاری خود را بدون فرد-به-فرد تماس که در معرض خطر گسترش Cronavirus نو.

مد گروه همچنین ممکن است تصمیم به پیوستن به نشان می دهد و سخنرانی های برنامه ریزی شده برای سپتامبر زنان در هفته مد که برای زمان حال است که هنوز هم برنامه ریزی شده عبارتند از catwalks و غیر دیجیتال حوادث. این CNMI تصمیم پژواک یک بار توسط شورای مد بریتانیا به ادغام زنانه و مردانه مجموعه برای ماه ژوئن در هفته مد لندن به یک پلت فرم و در حال حاضر آنها را در فرم های دیجیتال.

Giorgio Armani گروه به طور جداگانه در روز شنبه که جورجو آرمانی و Emporio Armani مردان و زنان مجموعه خواهد بود نشان داده شده در میلان در ماه سپتامبر اگر چه فرمت نشده است تعیین می شود. او خیاط خانه نام تجاری باند نشان می دهد آرمانی Privş خواهد بود به تعویق افتاد تا مارس سال ۲۰۲۱ و برگزار خواهد شد در میلان در پاریس که در آن معمولا طول می کشد محل را با یک “seasonless” مجموعه آن اضافه شده است.

ایتالیا دچار جهان سوم بیشترین مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس با اکثریت بزرگی از مرگ و میر در ثروتمند شمال توپی از آن صنعت مد.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: