کوچک ترین هفته مد دنیا با حضور عروسک های شخصیت های معروف

در هفته مد میلان جدیدترین استایل‌های ماسکینو از طریق یک فشن شوی عروسکی به اجرا درآمد. این کوچک‌ترین فشن‌شویی است که تا کنون برگزار شده و در آن هیچ مدل و یا مهمانی حضور نداشتند. ضبط و انتشار این نمایش عروسکی جذاب با کمک جیم هنسون، کارگردان ، عروسک‌گردان و تهیه کننده آمریکایی انجام شد.

با توجه به همه‌گیری کرونا و تغییر شرایط مورد نیاز برای حضور در هفته مد میلان، بیشتر شرکت‌کنندگان مجبور شدند تا به ایده‌های خلاقانه‌ برای ارائه برنامه‌های خود روی بیاورند. یکی از این ایده‌های خلاقانه، ایده برند ماسکینو بود. جرمی اسکات برای این هفته یک فشن شوی تمام و کمال را به صورت عروسکی تدارک دید. در این فشن شو تمام مدل‌ها و شرکت‌کنندگان عروسکی بودند. البته این یک نمایش عروسکی ساده نبود بلکه باید استایل‌ها و کالکشن بهار و تابستان ۲۰۲۱ ماسکینو را هم معرفی کند.

برای انجام دادن این ایده تمامی لباس‌های این کالکشن با تمامی جزئیات در سایز کوچک تهیه شده و به وسیله مدل‌های عروسکی به نمایش درآمدند. البته تنها این لباس‌ها نبودند که باید در ابعاد کوچک‌تر طراحی و تهیه می‌شدند بلکه تمامی اکسسوری‌ها و جزئیات استایل آن‌ها نیز باید با همین شیوه تهیه و طراحی می‌شد.

جذابیت این نمایش تنها به پیاده‌سازی این جزئیات در ابعاد کوچک ختم نمی‌شود. اگر با دقت به مهمانان و شرکت‌کنندگان در این فشن شو دقت کنید چهره‌های شناخته شده‌ای مانند آنا وینتور، روزنامه‌نگار و ویراستار آمریکایی را نیز در میانشان می‌بینید. از جذابیت‌های دیگر ایده خلاقانه ماسکینو طراحی دقیق این چهره‌ها با جزئیات استایل آن‌هاست.

در انتهای این برنامه عروسک مربوط به طراح این مجموعه را هم می‌بینیم. او تاجی بر سر و پیراهن ماسکینو را بر تن دارد و با افتخار در انتهای این نمایش ظاهر می‌شود.

blob:https://www.aparat.com/6347c4b3-a74e-45b5-9867-639488eec4c2

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: