استایل نمایشی – دراماتیک

استایل نمایشی شما بسیار جذاب و فریبنده است. شما میتوانید شهوانی و اغوا کننده یا پیچیده و سطح بالا ظاهر بشید. شما اعتماد به نفس زیادی دارید و دوست دارید نفوذ و قدرتتون رو با شیوه ی لباس پوشیدنتون به نمایش بگذارید. در حالت کلی دو نوع استایل نمایشی و دراماتیک در فشن وجود دارد.

۱.با اعتماد به نفس و سطح بالا

۲.فریبنده و اغوا کننده (گرایش به مد روز)

هردو شخصیت از جنبه های گوناگون تفاوت هایی دارند. اما بی باکی، جسارت و سرسخت بودن در هر دوی آنها مشترک است. ممکن است علاقه داشته باشید تا استایل پرقدرت خودتون رو با تکیه به جذابیت (فریبنده و اغواگری) داشته باشید یا با برجستگی و منحصر به فرد بودن(اعتماد به نفس و گرایش به پوشش تصنعی و پیچیده و سطح بالا) همیشه علاقه دارید کمی هیجان به ظاهرتون اضافه کنید. و همچنین تمایل به انتخاب لباس های بی پروا، جسورانه وبا ساختار بدن نما دارید. دوست دارید از زیور آلات و وسایل جزیی و رنگ هایی با تضاد زیاد استفاده کنید.

ظاهری با استایل نمایشی معمولا نشان دهنده شخصیتی خودسر، بی پروا، با نفوذ و پر قدرت است. اما ممکن است دارای ظاهری با استایل جذاب دراماتیک باشید. چراکه اعتماد به نفس و خود باوریتون رو در ظاهر به نمایش میذاره و باعث ابراز  حس آزادی از جنسیت شما میشه. استایل های مناسب برای شخصیتی با ظاهر دراماتیک دسته دیگری از این نوع پوشش افراد خوش مشرب، اجتماعی و سطح بالایی هستند که عاشق پوشیدن لباس های خیره کننده اما با وقار مثل یک کیف دستدوز شنل(کمی کلاسیک با کمی هیجان) هستند. استایل دراماتیک ترکیبی از استایل مدگرا و کلاسیک است.

نکته: خانمهایی با استایل دراماتیک اغلب خصوصیات و ویژگی هایی همچون صورت هایی با استخوان بندی گوشه دار و زاویه دار، مرموز، خوش رنگ، خط گونه ی بلند، خط فک گوشه دار، بینی برجسته، موهای براق و زنده و معمولا به رنگ تیره، در بیشتره مواقع با قدی بیشتر از ۱۷۰ و همچنین اندامی به شکل ساعت شنی یا گلابی دارند.

جواهرات خشن مثل گردنبندها و دستبندهایی با  سنگ های بزرگ و هر زیورآلات گوشه دار – تاپ و کت هایی که روی بالا تنه و قسمت شانه های آن کار شده باشد. کمربندهای پهن و همچنین لباس هایی با طرح پلنگی. زیور آلات و وسایل ضروری همراه مثل عینک، ساعت و … به رنگ قرمز مثل کیف دستی کوچک یا کفش های پاشنه بلند قرمز.

چگونه استایل و ظاهر خود را بهتر کنید ممکنه با پیشروی زیاد در این استایل و استفاده زیاد از آیتم های نمایشی، کمی بیش از اندازه در این استایل ریسک کنید. اگر هدف شما این نیست و قصد ندارید مردم رو در مناسبت ها و موقعیت های مختلف بترسونید، پس باید سعی کنید آروم و متعادل جلو برید. جزئیات ملایم تر و مشخص تر و متعادل تر اضافه کنید. فقط یک کانون مرکزی جسورانه و مورد توجه و خشن رو توی ظاهرتون پیاده کنید و بگذارید به تنهایی کار خودش رو بکنه و خودش رو به نمایش بگذاره. اگه در دسته ی دوم یعنی فریبنده و اغوا کننده هستید، بنابراین ممکنه بخواهید با ذوق و سلیقه بین بالا تنه و پایین تنه لباستون با حفظ تعادل کار کنید:

بالا تنه باز+ لباس بلند، و یا بالا تنه بسته + لباس کوتاه تر.

 

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: