استایل مدگرا

شخصیتی با استایل مدگرا داشتن بدین معناست که شما عاشق پوشیدن آخرین مد روز هستید. اکثرا هم یک تیپ خیلی خوب برای خودتان می سازید. استایل شما کاملا به روز و بدون هیچ محدودیت فرهنگی و سنتی است. استایل مدگرا مخلوطی از همه استایل های دیگر است. مخصوصا به این دلیل که خانم هایی با این نوع پوشش تمایلی شدید به داشتن قفسه ای از لباس ها با انواع گوناگون سبک ها دارند. استایل مدگرا به طور کلی به ۳ دسته تقسیم می شود.

۱.پر انرژی – (چیزی بین استایل نمایشی-دراماتیک و رمانتیک-احساسی) دخترانه، فریبنده، کمی هم هیجانی و نمایشی

۲.شهری ( استریت استایل) – تحت تاثیر فرهنگ شهری که با استایل اسپرت و ورزشی و راحت و معمولی ترکیب شده

۳.انتخابی – پوشش خیابانی که توسط خود مردم خلق می شود. (چیزی متمایل به استایل خلاقانه)

کاملا این گونه به نظر می رسد که تلاش می کنید پهلو به پهلوی آخرین گرایشات فشن پیش بروید و به باید ها و نباید های مد آگاه هستید. در میان دوستانتان ابداع کننده ی ست ها و ترکیب های خاص هستید از مدل هایی که می بینید الهام گرفته و با استایل و روحیه ی خود مطابقت می دهید. خیلی سریع خرید می کنید و تمایل دارید لباس هایی که احساس و سلیقه ی شمارا بر می انگیزند انتخاب کنید. جعبه جواهرات شما احتمالا مملو از انگشترها و حلقه های بزرگ است. هرچیز باحال، زنجیرهای طلا با تعداد زیاد الماس های مصنوعی درخشان. ممکن است زیور آلاتتان در هر گوشه و کناری از کشوها افتاده باشند. شما عاشق ترکیب رنگ  های تند و جیغ مثل صورتی با آبی کهربایی هستید. خلق و ابداع استایل باحال و خوش ذوق از خصوصیات شخصیت شماست. اختلال شخصیتی فشن !!! چیزی که من بارها و بارها در این افراد دیده می شود که نمی توانند یک استایل خاص انتخاب کنند و به اصطلاح اختلال شخصیتی در فشن دارند، معمولا در این دسته قرار میگیرند. اختلال شخصیتی در فشن به این معناست که شما بین استایلی که از طرف دیگران و اطرافیان تحت تاثیر آن قرار گرفته اید و  سلیقه ی شخصی خودتان قدرت انتخاب ندارید و دچار سردرگمی شده اید. اکثر این افراد دنیای درونی خویش را درک و کشف نکرده اند و همراه هر وزش باد به این سو و آنسو کشیده میشوند. هرچیزی که دوستان یا رسانه ها القا می کنند را برای خود انتخاب کند هرچیزی که جذاب و جدید باشد را می خرند. اگر شما یکی از این دسته افراد هستید لطفا فقط کمی وقت بگذارید و شخصیت خود را بشناسید و شروع به تعریف و بیان استایلتان به روش خاص خودتان کنید. چیزی که دوست دارید و میخواهید مردم شما را با آن به خاطر بسپارند. استایل های مختلف افراد مدگرا پر انرژی (دخترانه و اغوا کننده) دسته ای مشهور از این نوع پوشش است .

استایلتان را اینطور به نمایش بگذارید (ضروری های کمد لباس شما) صندل های پاشنه های بلند، شلوارهای جین چسبان و تنگ، جین های نخ نما و پاره، کمربندهای پهن، ساپورتهای چسبان و هرنوع لگ و ساپورت مد روز، روسری و شال های خال دار و پلنگی، صندلهای پاشنه بلند طرح گلادیاتوری، لباسهای سرهمی ( تاپ و شلوار سره هم)، شلوار جین مشکی تنگ و چسبان، کفشهای کانورس، سویی شرت های زیپ دار، کلاه های نمدی، کلاه های بافتی گشاد و بلند، تیشرت های طرح دار گرافیکی، زنجیرها و آویزهای بامزه و رنگارنگ، گرمکن و ژاکتهای گشاد.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: