هفته مد عروس والمونت بارسلونا به صورت مجازی

رژه ها در یک مرحله نوآورانه که از صفحه نمایش های LED تشکیل شده است از قبل ضبط می شوند ۷ متر قد بلند و بیشتر از ۲ متر گسترده ، قادر به سازگاری با نیازهای هنری هر طراح. این رژه ها که از ۴ سپتامبر به صورت پخش از طریق شبکه پخش می شود ، در دسترس مخاطبان جهانی خواهد بود که می توانند نمایش را به صورت آنلاین و از طریق هر لباس از طریق اینترنت اظهار نظر کنند. این Catwalk یک صحنه انقلابی را از طریق زبان و زیبایی شناسی بی بدیل تئاتر و شرکت تولید هنرهای نمایشی La Fura dels Baus ارائه می دهد ، نویسنده مراسم افتتاحیه بازی های المپیک بارسلونا (۱۹۹۲) و صحنه سازی.

در صحنه نمایش های مختلف در سینماها ، اپرا و سایر تولیدات مجازی. VBBFW همچنین دارای یک فضای نمایشگاه دیجیتالی خواهد بود که یک محیط جدید برای نشان دادن مجموعه های شرکت های پیشرو در صنعت عروس به خریداران در سراسر جهان فراهم می کند و بدین ترتیب چندین اتصال و معاملات تجاری بین المللی ایجاد می کند. برنامه VBBFW ساده و شهودی خواهد بود به طوری که خریداران و دیگر متخصصان می توانند با استفاده از تلفن همراه یا رایانه به طور واقعی ، در هر زمان و هر مکان با نمایندگان برند جستجو کنند ، گپ بزنند و با نمایندگان برند ملاقات کنند.

بنابراین ، VBBFW بزرگترین پلت فرم عروس دیجیتال عروس را با هدف ارتقاء فرصت های تجاری بین المللی و همچنین ارتباط برندها با مخاطبان جهانی ، برای همه بازیگران اصلی صنعت باز می کند. VBBFW همچنین یک مرکز تحقیق و دانش برای صنعت عروس است تا از برندها و طراحان در توسعه ارتباطات جهانی و استراتژی های تجاری خود پشتیبانی کند.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: