بررسی مد و ترند

ترند شدن در صنعت مد و فشن یعنی چه؟ درواقع هر چیزی که در یک بازه ی زمانی خاص مد بشود و یا قرار باشد که مد شود را “روند مد” و یا ترند می گویند. ترند می تواند در حیطه ی پوشاک ،استایل ،معماری،سبک زندگی و ….باشد.

ترند ها بسیار سریع تغییر می کنند و اکثرا در بازه های زمانی ۳ ماهه و با تغییر فصل تغییر می کنند. ترند شدن در مد، یعنی شروع روند جدیدی در حوزه مد که در یک بازه زمانی زمانی خاص، بسیار دیده میشه و استقبال فراوانی از آن به وجود می آید که این موضوع می تواند جهانی باشد یا منطقه ای و مربوط به بخش های خاصی از جهان یا حتی یک کشور باشد.

پیش بینی مد وترند برای پیش بینی مد و ترند ابتدا باید سوالات زیر را پاسخ دهید. مد امسال چیست؟ رنگ سال چیست؟ اکسسوری های سال چیست؟پاسخ به این سوالات باعث میشود شما بتوانید برای طراحی های خود موفق تر عمل کنید و در زمینه مد و پوشاک فروش بهتری داشته باشید.

مد امسال چیست؟

اکثر ما به ترندها علاقه داریم و دوست داریم طبق آخرین مد روز لباس بپوشیم.دانستن ترندها هم به طراحان لباس برای طراحی های خود و هم به دوستداران مد و پوشاک در شروع هر فصل کمک میکند. نگاهی به ترندهای لباس و پارچه ۲۰۱۹ پوست حیوانات پوست حیوانات هیچگاه از مد و ترند نمی افتد و سالهاست مورد علاقه دیزاینرهاست.این پترن ها بر خلاف تصور ما، برای رده سنی جوان ها مناسب تر از افراد مسن است که نشانه قدرت و استقلال است و از ترندهای محبوب پاییز و زمستان ۲۰۱۹ به حساب می آیند.از پوست های سبک تر برای پاییز و از پوست های سنگین تر برای زمستان استفاده کنید.

ترند شدن در صنعت مد و فشن لباس های پیلی دار اگرچه همه تصور میکردند که لباس و دامن های پیلی دار کم کم از دنیای مد خداحافظی می کنند، اما با آمدن ترند های جدید مشخص شد که آن ها همچنان جایگاه خود را در دنیای مد حفظ کرده اند.دامن و لباس های پلیسه مثل لباس های چهارخونه بسیار کاربردی و مناسب فصل بهار و زمستان هستند.

زیر مانتویی یا پیراهن ترند زیر مانتویی می‌تواند در طرح‌هایی مانند طرح پلنگی، چهارخانه، خال خالی و راه دار و… برای مانتوهای جلو باز استفاده میشود و رنگ‌های طبیعی و خنثی مناسب ترین رنگ ها برای سال ۹۸ هستند.برای فصل پاییز و زمستان میتوانید از پارچه های پشمی و پنبه ای گرم استفاده کنید.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: