استایل لایه به لایه

در فصل‌های سرد سال از جمله زمستان و پاییز پوشیدن چند لایه لباس بر روی هم یک کار عادی و معمولی محسوب می‌شود. مخصوصاً در فصل پاییز که در طول روز هوا گرم است. ولی در هنگام غروب و یا در صبح‌ها هوا سرد می‌شود. اما برای داشتن یک استایل لایه لایه باید به ترکیب رنگ ها و اینکه چطور با هم هماهنگ باشند دقت کنید. زیرا می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی و خاص بودن استایل تان بگذارد. لایه‌های مختلف لباس می‌پوشید. در فصل زمستان به دلیل اینکه به صورت مداوم در محیط‌های گرم و سرد در حال رفت و آمد هستید. پوشیدن لایه‌های مختلف لباس بر روی هم و استفاده کردن از استایل لایه لایه برایتان اجتناب ناپذیر خواهد بود.در نتیجه در هنگام خرید لباس های مردانه برای این استایل زیبا به شما توصیه می کنیم .

لباس‌ها را از نازک و ضخیم پوشید.

این یک قانون محسوب نمی‌شود ولی مناسب تر است که لباس‌های نازک زیر لباس‌های ضخیم پوشیده شوند. برای لایه زیرین و ابتدایی استایل لایه لایه خود می‌توانید از یک تیشرت استفاده کنید. زیرا تیشرت ها بهترین گزینه برای لایه پایینی اینگونه استایل ها به شمار می‌روند. برای روی آن نیز می‌توانید از سویشرت و برای روی سویشرت نیز از یک کاپشن یا پالتو استفاده کنید. به این ترتیب شما یک استایل لایه لایه زیبا و جذاب برای خود به وجود آورده‌اید.

به ترکیب رنگ لایه‌ها دقت کنید.

بهتر است که در اینگونه استایل رنگ‌هایی که مکمل یکدیگر هستند را انتخاب کنید. در غیر اینصورت استایل تان نا زیبا و به هم ریخته به نظر می‌رسد. شما می‌توانید از چرخه رنگی نیز برای انتخاب ترکیب رنگ استایل لایه لایه خود استفاده کنید. زیرا این چرخه رنگ های مکمل که همدیگر را به خوبی تکمیل می‌کنند را نشان می‌دهد. بنابراین استفاده کردن از آن می‌تواند کمک بسیاری به شما بکند. مدل دیگری که شما می‌توانید برای ترکیب رنگ لایه‌های استایل خود از آن استفاده کنید ترکیب رنگ‌های متضاد با یکدیگر هستند که می‌تواند با ظاهری متفاوت منتظر به فرد را برای استایل تان به ارمغان بیاورد. الگوها و مدل های استایل های لایه لایه بهترین راه برای به وجود آوردن این گونه استایل هایی بدون طرح و نقش در استایل خود استفاده کنید. اما، توصیه می شود که از بعضی از لباس‌هایی که دارای طرح‌ها و الگوهای زیبا و منحصر به فردی هستند در استایل خود زیبا کنیم این گونه لباس‌ها با طرح‌های خاص می‌توانند جلوه و جذابیت ویژه‌ای را در استایل تان به وجود بیاورند. اگر شما علاقه مندید که از لباس‌های طرح دار در استایل خود استفاده کنید. بهتر است لباس‌های طرح دار ای که طرح آنها با یکدیگر هماهنگی دارد را برای لایه لایه خود به کار بگیرید. به عبارتی دیگر بهتر است که از لباس‌هایی که طرح‌های بسیار شلوغی دارند به عنوان لایه آخر استایل خود استفاده کنید. همچنین بهتر است که از لباس‌هایی که الگو و طرح یکسانی دارند در استایل خود استفاده نکنید به عنوان مثال از سویشرت و تیشرتی که هر دو راه راه سفید مشکی هستند استفاده نکنید.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: