استایل خیابانی هفته مد میلان بهار و تابستان ۲۰۲۰

هفته مد سالانه بهار و تابستان ۲۰۲۰، با حضور برندهای مطرح جهان از شهرهای نیویورک، پاریس، میلان و لندن، برگزار و بهترین ترندهای خود را برای سال آینده ارائه کردند. همچنین استایل خیابانی بهار و تابستان ۲۰۲۰ در این شهرها معرفی شد. امروز با ما همراه باشید تا در این مقاله استایل خیابانی ۲۰۲۰ به روایت شهر میلان ایتالیا را بررسی کنیم.

کت و شلوارهای یک دست و یک رنگ در سال ۲۰۱۹ روی بورس بودند و قرار است سال ِآینده هم خوش بدرخشند، اما این مدل کت و شلوار کمی متفاوت است و پایین پاچه شلوار،فرم خمره ای دارد. ترکیب کت شلوار قرمز با جوراب سفید و کفش های مشکی، کمی عجیب اما جالب است. عینک هایی با رنگ های نسبتا متفاوت و هم رنگ با لباس هم فراموش نکنید.

کت شلوار راه راه هم که ترند سال گذشته و یکی از آیتم های کلاسیک و از مد نیافتادنی است، در استایل خیابانی سال ۲۰۲۰ به روایت شهر میلان جا دارد.  این ِآیتم ها با یک شومیز ساده سفید ست شده اند و حالتی کژوال پیدا کرده اند. ترند آرایش سال ۲۰۲۰ هم در این عکس مشخص است ، سایه چشم با چند رنگ متفاوت،  رنگ های شاد که مثل پالت رنگ، پشت پلک استفاده شده اند.

پیراهن های میداکسی یکی از ترندهای استایل خیابانی سال آینده هستند که پر از رنگ و طرح های شاد و منحصر به فرد هستند. به طور کلی پیراهن ها، مهم ترین ترند سال آینده خواهند بود؛ چه مانند کار امسال طراحان آمریکایی ها ، مینیمال و ساده باشند و چه مثل ایده میلانی ها، ماکسیمال ، پر از رنگ و چشم نواز باشند. آستین های این پیراهن مچ دار است و کمی در ناحیه شانه چین دارد که آن را جذاب تر کرده است.

دامن ماکسی سفید جلو دکمه دار یکی از ترندهای جذاب استایل خیابانی سال ۲۰۲۰ است که در ترکیب با صندل پنجه مربعی سفید و یک کیف دستی قرمز رنگ، پر جلوه و بسیار جذاب است. ترکیبی کاملا تابستانی و دلپذیر.

از سر تا پا چهارخانه هم یکی از گزینه های ترند سال ۲۰۲۰ است. بدون هیچ ترس و دلهره ای آیتم هایی با طرح چهارخانه را با هم ترکیب کردن می تواند گزینه ای شچاعانه باشد. فرقی نمی کند که چهارخانه های تو ریز باشند یا درشت، رنگی باشند یا سیاه و سفید، تنها مهم این است که این طرح کلاسیک را دزست یه کار بگیرید.

بلیزر اورسایز با رنگ گرم و خنثی، مثل اخرایی، بژ یا دودی- خاکی، با آستین های چین خورده و یک شلوار راسته، یکی دیگر از ترندی ترین ایده ها برای استایل خیابانی است که در شهر میلان زیاد دیده شده است. می توان روی این ترکیب های متفاوت حساب کنید و استایلی شیک و نیمه کلاسیک یا حتی نیمه کژوال درست کرد.

ترکیب کت اورسایز با شلوار جین ساده و دم پا گشاد، همان چیزی است که تقریبا برای تمام سنین و افراد در یک روز عادی قابل استفاده  است و قابلیت بهره بردن از آن حتی در فصول دیگر هم هست.

 

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: