نکاتی درباره هفته مد میلان

هر صنعت بزرگ و شاخصی که در جهان وجود دارد، بدون شک نیاز به نمایشگاه‌های و رویدادهایی داشته تا برندهای کوچک و بزرگ فعال در آن صنعت، بتوانند آخرین دستاوردها و طراحی‌های خود را در آن بنمایش دهند. صنعت جذاب لباس و پوشاک نیز از این قانون، جدا نبوده و هرساله در ماه‌های مختلف و شهرهای گوناگون دنیا، رویدادهایی برای شو لباس و به نمایش گذاشتن ایده‌های جدید طراحان، برگزار می‌شوند.

رویداد مد و پوشاک میلان ایتالیا نیز یکی از همین رویدادهای بزرگ و جذابه که انتظار می‌رود،۵۴ کالکشن گوناگون، در این فصل جدید به نمایش دربیایند. به‌علاوه این کالکشن های جذاب،۹۰ رونمایی متفاوت و ۳۲ رویداد مجزا نیز برای ۱۸۸ مد، در پایتخت ایتالیا، به نمایش داده میشه. در کنار برندهای مطرح و معروف ایتالیایی فعال در این صنعت مانند جورجیو آرمانی، گوچی، پرادا، اترو (Etro)، موشینو ، آلبرتا فرتی ، فندی ، در رویداد مد ، نام طراحان نسل جدیدی مانند آرتور آربسر، کریستیانو بورانی، ویوتا و دیگر افراد نیز به چشم می‌خورند.

در میان برنامه‌های متعدد رویداد مد میلان، بخش اختصاصی زنان شهرت بسیاری دارد. معرفی مد زنان به چند بخش لباس زنان، Milan SS Women Ready to Wear و مد دونا میلان تقسیم‌بندی می‌شود. در هفته مد همچنین بخشی به لباس‌های مخصوص آقایان اختصاص داده شده‌است. مد آقایان نیز به چند بخش از جمله لباس مردان، مد اوموی میلان تقسیم‌بندی می‌شود. این رویداد بین‌المللی که از کشورهای مختلف و با طراحی‌هایی از فرهنگ‌های ملل مختلف در آن وجود دارند، در روز ۲۴ فوریه ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد.

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: