مشاهده ی آنلاین هفته مد نیویورک

هفته مد دیجیتال نیویورک برای بهار و تابستان ۲۰۲۱

لپ تاپ خود را باز کنید، روی مبل لم دهید و اهمیتی ندارد که چه لباسی پوشیده باشید و با خیال راحت در هفته مد نیویورک شرکت کنید. هفته مد کاملا دیجیتال نیویورک از ۱۳ سپتامبر  شروع شده و تا ۱۷ سپتامبر تموم میشهد و شوی دیجیتال بی مانندی ست که هرگز آن را ندیدیم و این گونه نمایش مد بهار و تابستان ۲۰۲۱شروع شد.

یکشنبه ۱۳ سپتامبر برند jason wu برنامه ۴ روزه هفته مد نیویورک را شروع کرد این فش شو بصورت لایو بود اما تعداد بشیار محدودی هم شرکت کننده حضوری و واقعی داشت.

دوشنبه ۱۴ سپتامبر برند کارولینا هررا به جای برگزاری شو و نمایش کالکشن خود، گفتگویی بین مدیر خلایقیت این برند وس گوردون و بنیانگذار این برند، کارولینا هررا را  نمایش داد. این رویداد منعکس کننده رویکرد شورای مد انگلیس در نمایشگاه های دیجیتالی مردان در ماه ژوئن است که طراحان را راغب به مشارکت در هر نوع قالب می کنه.

روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر به طراحان کالکشن‌های مردانه هفته مد نیویورک اختصاص داشت که بطور معمول بخش کوتاهی از هفته مد را دربر میگیرند. اما پس از این شو برند Anna Sui کهنه سرباز ران وی ها در یک شوی آنلاین از کالکشن ready-to-wear بهار  ۲۰۲۱ خود رونمایی کرد.

در روز چهارم هفته مد چهارشنبه ۱۶ سپتامبر ، برند Eckhaus Latta یک پخش مستقیم و به دنبال آن تام فورد – رئیس CFDA ، که هفته مد نیویورک را برگزار می کند – فشن شو برگزار می‌کنند. و یک نمای کلی را بصورت آنلاین نمایش میدن.

 

مطالعه این مطالب هم پیشنهاد می شود: